Стів Джобс

ISBN 978-5-271-39378-5 Наличие: Нет в наличии


170.00 грн.
$1 інвестований в освіту приносить $30 прибутку
Размер: 170x240
Вес: 1019
Моя цена Ціна книги в інтернет-магазині 267 грн. Моя ціна 170 грн. Економія на книзі 97 грн.
Внимание К сожалению, книгу уже купили. Это непорядок. Оформляйте «Предзаказ» и получите уведомление о ее поступлении на склад.
Смотрите другие лоты Великий вибір ділової літератури. Дивіться інші мої лоти.

Описание

Цю книгу журналісту Уолтер Айзексон запропонував написати сам Стів Джобс, коли йому вже був відомий страшний діагноз. Біографія "батька цифрової революції" була створена за його безпосередньої участі, проте від будь-якого контролю за змістом Джобс ухилився: в результаті книга вийшла гранично чесна і неупереджена. У 2011 році права на екранізацію абсолютного бестселера Айзексон придбала компанія Sony Pictures. В основу книги Уолтера Айзексон "Стів Джобс" лягли бесіди з самим Стівом Джобсом, а також з його родичами, друзями, ворогами, суперниками і колегами. Джобс ніяк не контролював автора. Він відверто відповідав на всі питання і чекав такої ж чесності від інших. Це розповідь про життя, повної падінь і злетів, про сильну людину і талановитого бізнесмена, який одним з перших зрозумів: щоб домогтися успіху в XXI столітті, потрібно з'єднати креативність і технології. Книга вийшла в США в жовтні 2011 року.

Про автора:

Уолтер Айзексон - президент Інституту Аспена, раніше був главою CNN і головним редактором журналу Time. Автор книг "Ейнштейн. Його життя і всесвіт", "Бенджамін Франклін. Американське життя", "Кіссінджер. Біографія" і "Стів Джобс", в співавторстві з Еваном Томасом написав книгу "Мудрі люди. Шестеро друзів і світ, який вони створили" . Живе з дружиною в Вашингтоні.

Відгуки:

"У цій докладної біографії Джобса виклад підкреслено неупереджене, здається навіть, що автору зовсім не подобається його герой, він його дратує. Але і захоплення викликає. І читач може відстежувати будь-яку з цікавлять біографічних ліній. Тут і становлення бізнесмена, і кар'єра винахідника, і особисте зростання. "" Вийшло, треба сказати, дуже круто. За структурою це класична біографія, справжня ЖЗЛ: "від Адама", тобто від прийомних і справжніх батьків, дитинство, отроцтво, юність, пошуки себе, становлення, перші прокази, перший біз з і перший комп'ютер і далі до самого кінця. "" Заслуга Айзексон в тому, що він написав дуже жорстоку книгу про одного з найбільш шанованих людей на Землі, і написав люблячи. "" Книга надихає. "" Книга про Стіва Джобса повинна бути написана ясним, елегантним і виразним стилем, щоб стати гідною "айБіографіей". Містер Айзексон доклав усіх зусиль, щоб досягти цієї мети. "" Захоплююча книга, яскраво описує як зміни сучасного життя в століття інформації, так і свого надзвичайно обдарованого і одержимого героя. "

Похожие товары

Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.