Ідеальний командний гравець

ISBN 978-617-12-2720-0 Наличие: Нет в наличии


250.00 грн.
$1 инвестированный в образование приносит $30 дохода
Размер: 170x240
Вес: 375
Переплет: Твердый
Раздел: Менеджмент
Язык: Украинский
Автор: Патрік Ленсіоні
Количество страниц: 192
Моя цена Цена книги в других интернет-магазинах 345 грн. Моя цена 250 грн. Экономия на книге 95 грн.
Внимание К сожалению, книгу уже купили. Это непорядок. Оформляйте «Предзаказ» и получите уведомление о ее поступлении на склад.
Смотрите другие лоты Большой выбор деловой литературы. Смотрите другие лоты.

Описание

Бізнес-роман Патріка Ленсіоні про створення сильної команди став справжньою концепцією успіху та продуктивності і визнаним бестселлером за версією The Wall Street Journal. Як стати по-справжньому ідеальним командним гравцем? Які три якості має розвинути в собі кожен, хто прагне досягти успіхів і бути неперевершеним у своєму справі? Що є запорукою ефективної та згуртованої команди?

Потужна дієва методика від талантливого експерта з лідерства і командної роботи, практичні поради та ідеї, перевірені часом і досвідом!

Відомий бізнес-тренер, засновник та президент консалтингової компанії The Table Group та надзвичайно талантливий автор міжнародних бестселерів, визнаний одним із провідних фахівців у сфері бізнесу, Патрік Ленсіоні пропонує ефективну концепцію створення професійної та надійної команди. Як успішний менеджер і експерт з лідерства, він ділиться вдохновеними ідеями та секретами продуктивності та злагодженості колективу.

Похожие товары

Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.