Zag. Найкращий посібник з брендингу

ISBN 978-5-00057-570-3 Наличие: Нет в наличии


70.00 грн.
$ 1 інвестований в освіту приносить $ 30 прибутку
Размер: 135x205
Вес: 360
Переплет: Твердый
Раздел: Маркетинг. Реклама. PR
Язык: Украинский
Моя цена Ціна книги в інших інтернет-магазинах 105 грн. Моя ціна 70 грн. Економія на книзі 35 грн.
Внимание К сожалению, книгу уже купили. Это непорядок. Оформляйте «Предзаказ» и получите уведомление о ее поступлении на склад.
Смотрите другие лоты Великий вибір ділової літератури. Дивіться інші лоти.

Описание

Що ж таке «заг» Марті Ньюмеєра, названий «новим GPS для маркетологів»? Це напрямок розвитку бренда, який зробить компанію особливою — радикально «інакшою», а отже, успішною на ринку, де двигуном бренда перестає бути реклама, а програми лояльності більше не працюють. «У бізнес-світі, де все рухається зигзагом, коли інші обирають “зиг”, вам потрібен “заг”!» Не покладатися на фокус-групи, бо вони оцінюють пропозиції, що вже існують, і не враховують новацій, знайти оптимальне співвідношення «вдалого» та «інакшого», обрати своєму бренду влучну назву. Практичні поради а також 17 кроків для створення власного бренда, розглянуті на прикладі вигаданої мережі винних барів, змотивують пройти шлях до створення успішного бізнесу!

Сімнадцять кроків зі створення нового бренда, секрети обрання правильної назви для своєї компанії чи продукту, ідеї та методи, що базуються на особистому досвіді автора, перевірені часом та успіхом!

Марті Ньюмеєр — відомий дизайнер, письменник і бізнес-консультант, що за 30 років після переїзду до Кремнієвої долини співпрацював з AppleAdobeGoogleFacebookPayPal і багатьма іншими фірмами у сфері бренд-дизайну та просування брендів. Він видав кілька книжок з теорії й практики сучасної побудови бренда. Найвідомішу з них — «Zag: найкращий посібник із брендингу» — було включено до переліку 100 найкращих бізнес-книжок усіх часів.

• Видання включено до переліку 100 кращих бізнес-книжок усіх часів 
• Цю працю називають «новим GPS для маркетологів» 

Похожие товары

Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.