Прорив

ISBN 978-966-8197-75-8 Наличие: Нет в наличии


250.00 грн.
$1 инвестированный в образование приносит $30 дохода
Размер: 145x215
Вес: 300
Переплет: Мягкий
Раздел: Бизнес и предпринимательство
Язык: Украинский
Автор: Адріан Сливоцький
Количество страниц: 328
Моя цена Цена книги в других интернет-магазинах 320 грн. Моя цена 250 грн. Экономия на книге 70 грн.
Внимание К сожалению, книгу уже купили. Это непорядок. Оформляйте «Предзаказ» и получите уведомление о ее поступлении на склад.
Смотрите другие лоты Большой выбор деловой литературы. Смотрите другие лоты.

Описание

Мета цієї книги – показати, як можна розпізнати миті ризику, передбачити їх і як здійснити прорив, реалізувавши можливості, приховані у негативному ризику. В цій книзі презентовано сім основних видів стратегічних ризиків, до яких може підготуватись ваш бізнес і перетворити їх на можливості для прориву, сформульовано ключові запитання, які повинні ставити перед собою топ-менеджери та власники, запропоновано кращі практики у кожному із семи напрямків. Управління стратегічними ризиками має бути на порядку денному кожного менеджера. Стратегічний ризик не можна усунути повністю, однак важливо його розуміти, вміти передбачити, осмислити і вжити відповідних контрзаходів.

Книга адресована та буде корисна власникам бізнесу, керівникам організацій, управлінцям різних рівнів, викладачам та учасникам програм бізнес-шкіл – усім, хто цікавиться питаннями стратегічного управління бізнесом, управління стратегічними ризиками.

Похожие товары

Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.